سوغات با چونک: مهمانی فروش ویژه دست سازه های هنری

تصور کنید دستبند یا کیفی که هر روز به عنوان اندکی از استایل قشری انتخاب می کنید، ظروف خوش آمد خواه حتی رخت تزئینی موجود تو حجره تان با ظرافت و دقت تمام توسط یک هنرمند سرشناس به صورت دستی و درون تعداد محدود تولید شده باشد.

از خاص بودن وسایل تان چه حسی خواهید داشت؟ آیا به این فکر می کنید که با خرید این محصولِ خاص به گسترش هنر و کارآفرینی دستیار کرده اید؟

چونک از ۴ سال پیش با شعار «سبک هنری تو» شکل گرفت تا فرصت تجربه کردن این حس ویژه و سبک متفاوت را با دست سازه های اصیل و باکیفیت، بخاطر تعداد هر چه بیشتری از مردم امکان پذیر نرم و در همین حال از هنرمندانی که به ظهر راهی برای ارائه ی محصولات خویشتن به جامعه هستند نیز امن کند؛ محصولاتی که هرکدام قدری از وجود هنرمند را در بیرونی خود بوسیله یادگار می گذارند. جشن چهار سالگی چونک

زمانی که هرکدام از ما بوسیله ظهر فروش هدیه برای یکی از آشنایان هستیم، دائما خوشحالی و غافلگیر شدنش را در ذهن تصور می کنیم. گاهی چنین مجسم می کنیم که این سوغات برای او یادگار خواهد ماند و هستند افرادی که از او درباره ی آن سوغات سؤال کنند.

به عذر ی ۴ سالگی چونک، به مدت یک هفته به بسیار از ۲۰۰ کالا با تنزل ویژه دسترسی خواهید داشت که می تواند فرصت خوبی بخاطر ابتیاع یک کادو ی متفاوت و دوست داشتنی بخاطر عزیزان تان باشد.

چونک، فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و دست سازه های هنری است که امکان دسترسی آسان شما را به دست سازه های خلاقانه ی ایرانی با شناسنامه ی مشخص، تصاویر و ویدئوهای باکیفیت، گارانتی اصالت، وجهه کم قیمت ترین قیمت و ارسال مجانی فراهم می سازد تا درون میان غلظت از ایده های تازه و سبک های متنوع، به سبک هنری مورد نظرتان دست پیدا کنید. در چونک تنوع وسیعی از کالاهای متفاوت قرین کیف، ظروف مسی، شیشه، سفال و سرامیک، چوب، زیورآلات و پاکت و همچنین محصولاتی برگرفته از هنر سنتی ایران همچون میناکاری، انگشتر کاری، قلم زنی، فیروزه کوبی فراهم شده است تا از سودا آنلاین تان لذت ببرید. کادو با چونک

داخل مدت جشنواره، پس از تکمیل خرید با صفحه ای روبه رو خواهید شد که با کلیک کنار روی «قبض جایزه» می توانید بخت خود را برای دریافت تمام یا بخشی از هزینه ی خریدتان به صورت «شرف هدیه ی چونک» امتحان کنید. علاوه پهلو این، داخل صورتی که کالای خریداری شده ی شما برای هدیه به دوستان تان باشد، ما درون چونک بوسیله صورت کاملا رایگان ثمر مورد نظرتان را با بسته بندی اختصاص و کارت تبریک ارسال خواهیم کرد تا درک خرسند شما را دوچندان کنیم. ضمانت چونک

اگرچه کامل کالاهای عرضه شده در چونک توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گرفته و همگی از ضمانت اصالت برخوردارند، اما درون صورتی که به هر دلیلی از کالای خریداری شده رضایت نداشته باشید، به شما تضمین می دهیم که تا ۷ روز امکان بازگشت کالا برای شما مهیا خواهد وجود.

شما می توانید با رجوع بوسیله فروشگاه آنلاین صنایع دستی چونک، دست سازه ها را مشاهده کنید و درون فرصت موجود، از کاستن های ویژه روزی مند شوید.