پذیرش انواع طراحی دکور

مجموعه جورچین دکور چندین سال است در زمینه طراحی دکور فعالیت دارد و آماده پذیرش انواع سفارش از مشتریان عزیز میباشد.

طراحان حرفه ای

طراحان حرفه ای جورچین دکور با سابقه چندین ساله و طرح های نوین در خدمت مشتریان عزیز می باشند.

اجرای حرفه‌ای

طراحی به تنهایی کافی نیست! یک طرح خوب زمانی ارزشمند است که به خوبی نیز اجرا شود. جوچین این مورد را نیز ضمانت می‌کند.

درباره ما

گروه تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی جورچین دکور

گروه جورچین دکور فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه طراحی و اجرای تخصصی دکوراسیون داخلی و بازسازی بناهای فرسوده و … با نفرات جوان و پویا و متخصص خود آغاز کرد.

هدف گروه معماری و طراحی جورچین دکور ایجاد ساختاری بی نقص و چشم  نواز با همراهی  نیروهای  متخصص و بهره گیری از تکنولوژی روز است. ایجاد فضایی که کاربردی بوده و احساس امنیت ،آرامش و آسایش را برای ساکنین فراهم آورد. طراحی بر اساس  ارگونومی  انسانی  و استفاده  از متریال های  روز دنیا ، با کیفیت و دوام  بالا ، و مشاوره صادقانه به مشتریان گرامی جهت  انتخاب هرچه  بهتر ، جزء اصول  اساسی گروه جورچین دکور است . با توجه به  تجربیات به دست  آمده در این زمینه بر آن شدیم تا در جهت رفاه حال مشتریان عزیز و تسهیل در انتخاب ایشان با ایجاد مرجع تخصصی مشاوره ، نقد ، بررسی و فروش اینترنتی محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی در ایران، نیاز امروز جامعه خود را برآوره سازیم.

توسعه اینترنت ،روش های خرید ما را به کلی دگرگون ساخته است.منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز افراد بیشتری را به تجربه و تغییر روش های متداول خرید ترغیب می کند و مزایای فراوانی با توجه به نیاز های زندگی امروزی به همراه دارد . در این راستا جورچین دکور با ارائه معتبرترین برندها و همکاری تنگاتنگ با وارد کنندگان و توزیع کنندگان اصلی این محصولات در ایران نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن برآورده می سازد.